...:::Best4you:::...

Test Lásky

Ohodnoť web

výmena, ikoniek, výměna, ikon, icon

Ohodnoťte tento web- TopWeb

IQ test

Zvýšiť návštevnosť webu

MyBiz.cz

Co je to MyBiz.cz?

MyBiz.cz je nový multifunkční výměnný systém popunder oken. Tento systém je určen pro provozovatele webových stránek (webmastery), kteří si chtějí zvětšit návštěvnost svých stránek o 90% nebo přivydělat z prodeje reklamy na jejich webu. MyBiz.cz je nejvýhodnější systém tohoto zaměření v naší zemi. Bližší informace, jak systém funguje a v čem je lepší než konkurence, najdete níže.

V čem je MyBiz.cz lepší než konkurence?

MyBiz.cz nabízí jedinečné výhody, které jinde nenajdete: nejvýhodnější výměnný poměr (10:9!), cílení kampaní, 3-stupňový provizní systém, odkup kreditů za reálné ceny, za každého registrovaného pod Vámi bonus 200 kreditů + provize, možnost autopay, ... MyBiz.cz je nejvýhodnější výměnný systém pro webmastery!

Jak to funguje?

Každý registrovaný najde v uživatelské části sekci 'Kódy', tam si vygeneruje html kód, který vloží na své stránky. Každému návštěvníkovi této stránky se do pozadí otevře nové okno (okno se otevírá za určitý interval, aby neobtěžoval návštěvníky, okno se otevírá do pozadí a návštěvník Vašeho webu nic nepozná). Za každou zobrazenou stránku dostanete 0,9 kreditu. Zobrazení Vašeho webu v popunder oknech stojí 1 kredit, tzn že tímto si návštěvnost zvětšíte o 90%! Kredity od Vás odkoupíme za reálné ceny nebo vyměníme za věci (chystáme).

Žádné komentáře